Załóż konto

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, załóż konto w Klubie BetterStyle i kupuj taniej.
  • Ceny klubowe niższe o min. 23%
  • Dodatkowe rabaty i promocje
  • Załóż konto i kupuj taniej
zamknij
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Betterstyle International Sp. z o.o. ul.3-go Maja 8 bud. C2 05-800 Pruszków, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.2019.1781 t.j. z dnia 2019.09.19 z późn. zm., zwana dalej „Ustawą”, a od 25 maja także Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L. z 2016r. Nr 119, str.1) w celach związanych z przynależnością do Klubu BetterStyle.

Udostępnienie danych jest dobrowolne, choć warunkuje możliwość rejestracji w Klubie BetterStyle. Informujemy, iż ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania oraz prawo kontroli ich przetwarzania. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wypełnij dane osobowe

Stwórz hasło

Wskazówki dotyczące hasła

Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres
kontakt@betterstyle.pl.

Administratorem danych osobowych jest Betterstyle International Sp. z o.o. ul.3-go Maja 8 bud. C2 05-800 Pruszków. Twoje dane osobowe mogą być wykorzystywane w celu rejestracji członkostwa i działalności w Klubie BetterStyle, a także w innych celach związanych z realizacją umowy. Jeśli wyrazisz odpowiednie zgody, Administrator będzie przetwarzać Twoje dane w celu marketingu produktów i usług własnych Betterstyle International Sp. z o.o., a także dane będą mogły być przetwarzane w celu marketingu produktów i usług Twojego Sponsora oraz Przedstawicieli – Sponsorów w hierarchii grupy BetterStyle International Sp. z o.o., w tym w celach analitycznych i profilowania. Masz prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa i wykorzystywania Pani/Pana danych, prosimy o kontakt z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: kontakt@betterstyle.pl lub zadzwoń pod numer tel.: +48 22 318 33 33. Dodatkowo masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. W Polsce organem tym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czytaj całość: TUTAJ

Proszę wypełnić powyższe rubryki, pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe